facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

I urodziny AP BardoMed Gorlice- roczniki 2007 i młodsi! Zapraszamy do wspólnego świętowania!

02/24/16

Już w najbliższą sobotę (27 lutego) organizujemy drugie spotkanie ze wspaniałą piłkarską imprezą dla młodych pasjonatów gry w piłkę nożną. Zapraszamy na nasze I urodziny- turniej dla dzieci z roczników 2007' i młodszych!

W turnieju zagrają AP BardoMed Gorlice I, AP BardoMed Gorlice II, Glinik Gorlice, Koniczynka Krosno, K.S. Podhalanin Biecz, KAP 2007', KAP 2008'.

Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy i od miejsca w grupie zależeć będzie układ w fazie pucharowej. Dokładna rozpiska wkrótce.
Początek gier o 15:00 w hali OSIR Gorlice. Zakończenie turnieju o 20:00.

Każde dziecko otrzyma imienny dyplom uczestnictwa oraz medal! Dla trzech najlepszych zespołów mamy przygotowane puchary!

W naszym turnieju mogą zagrać również dzieci, które nie przynależą do innego klubu czy szkółki. Zapraszamy więc wszystkie chętne dzieci z Gorlic i okolic do zgłoszenia uczestnictwa w turnieju! Zgłoszenia należy dokonać telefonicznie trenerowi koordynatorowi Mateuszowi Żmigrodzkiemu nr tel. 604 210 664.

Czekamy na zgłoszenia! ;)

Galerię z Turnieju Urodzinowego dla roczników starszych znajdziecie Państwo tutaj!

Do zobaczenia w sobotę na hali OSIRu w Gorlicach! Start gier od 15:00!
09/06/16
OGŁASZAMY NABÓR DO WSZYSTKICH GRUP AKADEMII!
CZEKAMY NA DZIECI W WIEU 3-10 LAT!
Zapraszamy dziecko do podjęcia aktywności fizycznej w naszej przyjaznej i profesjonalnej Akademii!
Czekamy na Ciebie i Twoją pociechę!
04/13/16
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą zajmującą się sprzedażą zdrowej żywności oraz promowaniem zdrowego odżywiania się i aktywnego trybu życia- naszym partnerem głównym- firmą VIVIO!
02/28/16
W sobotę 27 lutego zorganizowaliśmy turniej halowy dla zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych. Turniej był prawdziwym świętem urodzinowym! Istniejemy w Gorlicach od roku i w naszych strukturach trenuje blisko 80 zawodników w wieku 3-11 lat! 
Copyright © 2015
Akademia Piłkarska Gorlice
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: